1...


« Ana Sayfa  
.
 
YASAL UYARI

Değerli Ziyaretçimiz;

» Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız:

» otd.com.tr gerekli tüm çabayı göstermesine rağmen, içeriğindeki bilgilerin doğruluk ve güvenilirliğini kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacağını, bölünmeyeceğini, süresinde, güvenli ve hatasız olacağını garanti etmez. İçerik bilgilerinin kullanılmasından doğan dolaysız veya dolaylı zararlardan sorumlu değildir.

» otd.com.tr diğer internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler içerebilir. Bu bağlantılar, link verilen sitelerin denetlendiğini göstermez. Bağlantı verilen sitelerdeki malzemeler "olduğu gibi" sağlanmakta ve açık ya da dolaylı hiç bir garanti verilmemektedir.

» otd.com.tr, bu sitelerdeki malzemelerin kullanımı ya da kullanım sonuçları, doğruluğu, kesinliği, güvenilirliği, zamanında olduğu ve sair hiç bir konuda garanti vermez.

» Kullanıcılar, otd.com.tr'nin sağlamış olduğu bilgilerden yararlanmak suretiyle üçüncü şahıslardan almış olduğu mal ve hizmetlerdeki ayıp otd.com.tr'nin hiç bir surette sorumlu olmadığını, Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve ilgili mevzuat hükümleri dahilinde otd.com.tr'ye izafe edilebilecek her türlü sorumluluk karşısında otd.com.tr'yi şimdiden ibra ettiklerini kabul ve beyan ederler.

» Bu site veya herhangi bir parçasının kopyalanması, satılması veya ticari bir amaç için istismar edilmesi yasaktır.

» Siteye gönderilen yorum ve görüşler ile bunlarla birlikte sunulan isimlerin kullanım hakkı, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nda yer alan tüm malî ve bunlara bağlı haklar dahil olmak ve bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir telif ücretine tâbi olmaksızın daimi ve gayrikabili rücu surette otd.com.tr ve ilgili kişi ve kuruluşlarına aittir. Siteye ziyaretçiler veya üçüncü kişiler tarafından yayınlanması maksadıyla gönderilen yazı, resim, grafik vb. her türlü içerik üzerinde fikri hak sahibi olduğunu iddia eden kişiler, hak sahipliğini kanıtlar şekilde durumu derhal site yetkilerine bildirerek söz konusu içeriğin yayından kaldırılmasını istemek zorundadır. Bu durumda tüm sorumluluk içeriği gönderen kişilerdedir.

» otd.com.tr sitesinde üyelik ve kişiselleştirme hizmetleri verebilmek için kullanıcılardan temin edilen kişisel bilgiler (e-mail adresi, doğum tarihi vs.) servisin hizmet amacına yönelik olup, kullanıcılar bizzat aksini talep etmediği otd.com.tr dışında üçüncü kişilerle hiç bir suretle paylaşılmaz.

» otd.com.tr, her ne kadar dış kaynaklardan aldığı bilgileri doğrulasa da, içerikte yer alan her hangi bir bilgiden doğabilecek maddi ya da manevi bir zarardan sorumlu değildir.

» otd.com.tr'de kullanılan tüm logo ve markalar ilgili firmaların tescilli markaları olup referans amaçlı kullanılmıştır.

» otd.com.tr bu sayfanın ve tüm site içeriğini istediği zaman güncelleme hakkını saklı tutar ve kullanıcıların bu sayfayı sıkça ziyaret etmelerini tavsiye eder.

Bu sayfanın son güncelleme tarihi : 01 Mart 2009'dur.

 
     
     
 

Yasal Uyarı | Tavsiye Et | Faydalı Linkler | Site Haritası | Bize Ulaşın | Ana Sayfa

 

Derneğimiz Dernek Üyeliği Komisyonlar e-Dergi Otomotiv Satıcıları Otomotiv Yan Sanayi Satış Bayileri ve Servisler Trafik, Sigorta, Sürücü, Yol Lastik ve Akaryakıt Bayileri